Titles you rated
Moon KnightRated ★ 2.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.5
Show Me The Money 11Rated ★ 2.0
Show Me The Money 9Rated ★ 2.0