Movies
Ratings
350
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0