Movies
Ratings
95
Moana 2Rated ★ 2.5
Yesterday Once MoreRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
I Am DragonRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
A Little Red FlowerRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 4.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Purple HeartsRated ★ 3.5
Almost LoveRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0