Movies
Ratings
65
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0