Movies
Ratings
150
TenetRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.0- TrapRated ★ 2.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.5
A Little PrincessRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 3.5
WeRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Red Venom KillsRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0