Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
- My Little MonsterRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0- KanonRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5