Titles you rated
Good BoyRated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.5
Ghost StationRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Until DawnRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
ExtinctionRated ★ 2.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
The Life ListRated ★ 1.5
The Dark TowerRated ★ 1.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.0
NosferatuRated ★ 5.0
Carry OnRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 2.0
OuijaRated ★ 1.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.5
The ExorcismRated ★ 1.5