Titles you rated
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
RootsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 5.0