Movies
Ratings
684
AftersunRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Empire of CorpsesRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5