Movies
Ratings
827
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Ratchet & ClankRated ★ 5.0
The CraftRated ★ 2.0
Atomic BlondeRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0- LadybugRated ★ 2.0
Remember MeRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 5.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Soul KitchenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0