Titles you rated
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.5