Movies
Ratings
811
The PuppetRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
Green ChairRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
MonsterRated ★ 1.5
Marine BoyRated ★ 1.0