Titles you rated
- 인사이 트 아시아Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
LIFERated ★ 2.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0