Movies
Ratings
348
Now You See MeRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Mapado 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 5.0
The 33Rated ★ 3.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.5
Texas Chainsaw 3DRated ★ 2.0- Attack the Gas Station 2Rated ★ 0.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Parallel LifeRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Great ActorRated ★ 1.5