Titles you rated
Homeward BoundRated ★ 2.0
An Autumn TaleRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Kase-san and Morning GloriesRated ★ 2.5
A Summer's TaleRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Drive-Away DollsRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Lynch/OzRated ★ 3.0
The TakingRated ★ 4.0