Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0