Movies
Ratings
175
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 0.5
PunchRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5