Titles you rated
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
DescendantsRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 2.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
Paper TownsRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.0
To the BoneRated ★ 3.5
#realityhighRated ★ 3.5
BrightRated ★ 4.0
Step SistersRated ★ 3.5
MuteRated ★ 3.5
DudeRated ★ 4.0