Series
Ratings
252
The 100Rated ★ 4.0- Degrassi: Next ClassRated ★ 4.0
- Degrassi: Next ClassRated ★ 4.0
Degrassi: Next ClassRated ★ 4.0
Degrassi: Next ClassRated ★ 4.0
Degrassi: Next ClassRated ★ 4.0
Degrassi: Next ClassRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Skam Season 4Rated ★ 4.0
Skam Season 2Rated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 4.0
Skam Season 3Rated ★ 4.0- Jane by DesignRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Greenhouse AcademyRated ★ 3.0
DaybreakRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.5- Awkward.Rated ★ 4.5
Awkward.Rated ★ 4.5