Series
Ratings
17
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- The Secret Life of DogsRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5- The PeakRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0