Titles you rated
WeaponsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The PerfectionRated ★ 0.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
LonglegsRated ★ 1.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
BorderRated ★ 3.0
Run Lola RunRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5