Movies
Ratings
259
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0- HeroRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.0
BurningRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0