Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 1.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0