Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
IDOLiSH7 VibratoRated ★ 4.0
IDOLiSH7 Third Beat! Part 2Rated ★ 4.0
IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 3.5
KatanagatariRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
SenyuRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5