Movies
Ratings
948
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5