Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Gerald's GameRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 1.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Orphan: First KillRated ★ 1.5- WonderlandRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5