Series
Ratings
455
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 4.5
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.0- Family Outing Season 2Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0