Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0