Movies
Ratings
130
Slow VideoRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
LeonRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.5