Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5