Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.5
A Man Called GodRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.5- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 4.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0