Movies
Ratings
688
BrazilRated ★ 3.5
Last Tango in ParisRated ★ 4.5
The BirdsRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The InugamisRated ★ 3.0
Pale FlowerRated ★ 4.0
The PornographersRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 3.5
Ringu 2Rated ★ 2.0
RinguRated ★ 4.0
PulseRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 1.5
Tune in for LoveRated ★ 2.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.0
Heart BlackenedRated ★ 1.5
MissingRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Sansho the BailiffRated ★ 4.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0