Movies
Ratings
80
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 1.5
Bloodsucking BastardsRated ★ 3.5
ProspectRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 4.5
The BubbleRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 5.0
UnchartedRated ★ 1.5
We Can Be HeroesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5