Series
Ratings
23
Moon KnightRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.5
MerlinRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 2.0
The TudorsRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 3.5
RebellionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0