Titles you rated
Training DayRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
Public EnemiesRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Man on a LedgeRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0