Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The GameRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 2.0