Titles you rated
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0