Titles you rated
The WolverineRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
SignsRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 5.0