Movies
Ratings
153
Fast FiveRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
DrivenRated ★ 1.0
City of AngelsRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
Project A Part IIRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0