Series
Ratings
119
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0