Titles you rated
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Jung_eRated ★ 0.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 2.5
a.k.a. Nikki S. LeeRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Pat & Mat: Winter FunRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0- SeasonsRated ★ 1.5
Ranma ½: The Movie 1, Big Trouble in Nekonron, ChinaRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.0