Movies
Ratings
155
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5