Titles you rated
Beautiful BoyRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
FrantzRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0