Movies
Ratings
308
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
Se7enRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 1.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5