Series
Ratings
322
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 1.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 1.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 4.0- 명탐정 코난 미방송분 4Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난 미방송분 2Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난 미방송분 3Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 4.0