Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 1.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 0.5
The Good DinosaurRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 0.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Naked WeaponRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5