Movies
Ratings
621
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 0.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0