Movies
Ratings
950
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
ZiamRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
Death Whisperer 2Rated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.5