Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Bosch: Legacy Season 3Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Reacher Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Dune: ProphecyRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Invincible Season 3Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Don't Come HomeRated ★ 4.0