Movies
Ratings
65
UpRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.0
QuickRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0